مقاله ها
 
 
 
سیستم حضور و غیاب;
فیش حقوق
دومین سالروز تاسیس انجمن اهدای عضو ایرانیان

دومین سالروز تاسیس انجمن اهدای عضو ایرانیان، با حضور دکتر نوبخت رئیس هیئت مدیره انجمن، دکتر امانی طهرانی مدیرکل دفتر تالیف کتاب‌های درسی آموزش‌وپرورش و سایر حامیان انجمن، روز (پنجشنبه ۱۷ اسفند۹۶) در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.در ابتدای این مراسم، مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان اظهار کرد: هدف از تاسیس انجمن اهدای عضو ایرانیان، ارتقای اهدای عضو و پیوند اعضا در کشور است. دکتر کتایون نجفی زاده افزود: اتفاق بزرگی که در سال ۹۶ در بحث اهدا رخ داده، اضافه شدن مبحث اهدای عضو در کتب درسی آموزش و پرورش است.
در ادامه، رئیس هیئت امنای انجمن اهدای عضو ایرانیان بیان کرد: در دنیایی که سبعیت بر انسانیت پیشی گرفته، جمعیتی منادی جان انسان ها شده اند؛ از این رو جا دارد به دست اندرکاران انجمن اهدای عضو ایرانیان تبریک بگوییم.
دکتر ایرج فاضل خاطرنشان کرد: انجمن اهدای عضو ایرانیان، علیرغم عمر کوتاهش، بسیار موثر بوده که امیدواریم این مسیر ادامه یابد.
دکتر علی نوبخت، رییس هیئت مدیره انجمن اهدای عضو ایرانیان نیز در ادامه مراسم، با بیان اینکه به لحاظ تیم های پیوند عضو در دنیا سرآمد هستیم، اظهار داشت: با کفایت انجمن اهدای عضو ایرانیان و حسن نیت وزارت بهداشت، این وزارتخانه برای اولین بار برخی وظایف خود را به انجمن تفویض کرده است، از جمله بحث آموزش و پژوهش.
دکتر امید قبادی در این خصوص گفت: گستره فعالیت های انجمن در ۴مقوله آموزش و پژوهش، فرهنگی، مددکاری و ثبت اطلاعات فعال می باشد. وی در خصوص تفاهم نامه های منعقد شده در سال ۹۶ نیز گفت: انعقاد تفاهم نامه با صدا و سیما، تعامل با آموزش و پرورش و ورزش شبکه ۳ از جمله اقدامات انجمن در سال جاری بوده است.
دکتر قبادی، آموزش و تربیت سفیران سخنران و سفیران غرفه جهت ترویج فرهنگ اهدا و صدور کارت اهدا، تدوین طرح ملی پایش راهبردی آمار حیاتی اهدا و پیوند اعضا، افتتاح بوستان نفس و اخذ مجوز نشریه اهدای عضو را از دیگر اقدامات انجمن در سال ۹۶ عنوان کرد.
بازگشت به ليست اخبار