جشنواره ملی تجلیل از پژوهش گران فناوران برتر دانش آموزی

اجشنواره ملی تجلیل از پژوهش‌گران فناوران برتر دانش آموزی با موضوع "پژوهش هدفمند فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی" در تاریخ 24 آذر ماه 97 از ساعت 8 لغایت 12 در مکان سالن همایش‌های دبیرستان دختران یاس نبی برگزار مي شود.

برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


همایش بزرگداشت و روز ملی پژوهش در آموزش و پرورش

همایش بزرگداشت و روز ملی پژوهش در آموزش و پرورش با هدف تجلیل از معلمان پژوهنده و پژوهشگران برتر وزارت آموزش و پرورش در تاریخ 20 آذر 1397 از ساعت 8 لغایت 12 درمکان سالن همایش‌های خلیج فارس برگزار مي شود

برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


کنگره ملی امیر کبیر

اولین دوره کنگره ملی امیرکبیر با رویکرد تبیین شخصیت جلیل القدر امیرکبیر و همچنین در خصوص تأثيرات فرهنگي و موقوفات وی به طور خاص براي ترویج فرهنگ وقف، به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران برگزار میگردد.
کنگره ملی امیر کبیر؛ امیر وقف با رویکرد تبیین شخصیت امیرکبیر؛ در چهار بخش اصلی «علمی»، «ادبی»، «هنری» و «فضای مجازی» آثار علاقمندان به شرکت در کنگره را دریافت میکند. «علمی»، «ادبی»، «هنری» و «فضای مجازی» آثار علاقمندان به شرکت در کنگره را دریافت میکند.
1) بخش هنري؛ شامل: فيلم، عکس، طراحي پوستر، انيميشن، کليپ‌، موسيقي، مستند، نقاشی، موشن، کاریکاتور و طراحی لوگو
2) بخش ادبي؛ شامل: خاطره، داستان، شعر، متن ادبی و دلنوشته
3) بخش مجازي؛ شامل: سايت، وبلاگ‌، نرم افزار و شبکه های اجتماعی
4) بخش علمی؛ شامل: ارسال مقالات علمی
مهلت ارسال آثار تا 30 بهمن ماه 1397 مي باشد
جهت كسب اطلاعات بيشتر به آدرس http://amirevaghf.ir/ مراجعه نمائيد
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


بیست و یکمین کنفرانس بین‌المللی فلسفه در روزهای ۱۱ و ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۹ در ازاکا- ژاپن برگزار می‌شود.

محور موضوعات معرفت شناسی، منطق، متافیزیک، اخلاق و فلسفه سیاسی، زیبایی شناسی، تاریخ فلسفه، فلسفه باستان، فلسفه مصر و بابل، فلسفه چینی باستان، فلسفه هند باستان، فلسفه ایران باستان، فلسفه قرن پنجم و ششم، فلسفه اروپا، فلسفه قرون وسطی، فلسفه رنسانس، فلسفه شرق آسیا، فلسفه هند، فلسفه شرق میانه، فلسفه آفریقا، فلسفه مدرن، فلسفه قرن نوزدهم، فلسفه قرن بیست و یکم، ایده‌آل‌گرایی آلمانی، پراگماتیسم، پدیده شناسی، اگزیستانسیالیسم، ساختارگرایی و پساساختارگرایی و فلسفه کاربردی است. علاقمندان به موضوعات فوق می‌توانند با ارسال چکیده آثار خود به https://waset.org/apply/۲۰۱۹/۰۹/osaka/ICP?step=۲ در این کنفرانس مشارکت نمایند.
مهلت ارسال چکیده آثار تا پایان روز ۲۹ نوامبر ۲۰۱۸ است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://waset.org/conference/۲۰۱۹/۰۹/osaka/ICP مراجعه گردد.


نشست اندیشه‌ورزی تربیت اقتصادی دانش‌آموزان در مدرسه

نشست اندیشه‌ورزی "تربیت اقتصادی دانش‌آموزان در مدرسه" چهارشنبه 21 آذر ماه جاری؛ با حضور آقای دکتر داود دانش جعفری، وزیر اسبق امور اقتصادی و دارایی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو محترم هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی(ره)، نشست اندیشه‌ورزی با عنوان "تربیت اقتصادی دانش‌آموزان در مدرسه" از ساعت 9 صبح در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار خواهد شد.
چند تن از صاحب‌نظران و مدیران آموزش و پرورش نیز در قالب پانل در این نشست به اظهار دیدگاه‌های خود خواهند پرداخت و به سؤالات حضار نیز پاسخ داده می‌شود. قابل ذکر است که این برنامه با مشارکت اعضای سازمان، مدیران و کارشناسان سایر بخش‌های حوزه ستادی و همکاران اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار می‌شود.
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


پنجمین همایش ملی روان‌شناسی مدرسه

پنجمین همایش ملی روان‌شناسی مدرسه توسط انجمن روانشناسی تربیتی ایران در 27 بهمن ماه برگزار می گردد. گفتنی است علاقمندان به شرکت در پنجمین همایش ملی روان شناسی مدرسه می توانند جهت ثبت نام و ارسال چکیده مقاله با ورود به سایت همایش به آدرس http://sp.iepaconf.ir/fa و مطالعه دقیق مراحل ثبت نام و دستور العمل ها نسبت به بارگذاری و ارسال چکیده مقاله اقدام کنند.
قوانین و مقررات ارسال مقاله:
 • اطلاع رسانی به سخنرانان محترم در خصوص پذیرش مقاله، نحوه تهیه پوستر و یا سخنرانی تا تاریخ 15/10/97صورت می پذیرد.
 • نوع ارائه مقاله (سخنرانی / پوستر) توسط کمیته علمی همایش و با در نظر گرفتن تعداد مقاله‌های پذیرفته شده و همچنین تمایل ارائه دهنده مقاله مشخص می‌گردد.
 • هر سخنران می‌تواند فقط یک مقاله جهت ارائه در همایش ارسال نماید.
 • مشارکت در بیش از یک مقاله بلامانع است.
 • داوری مقاله‌های ارسالی در کمیته علمی همایش منوط به رعایت کامل «راهنمای نگارش خلاصه مقاله» است.
 • ارسال مقاله از طریق سایت اینترنتی صورت می‏پذیرد.
 • لازم به ذکر است که صرفاً مقاله‏هایی پذیرفته می‏شوند که مرتبط با محورهای همایش باشند.
 • از هر نویسنده بیش از سه مقاله پذیرفته نمی شود.
محورهای همایش
 • صلاحیت های حرفه ای معلم و شیوه های آموزش خلاقانه
 • انطباق آموزش های مدرسه ای با نیازهای جامعه
 • نظام استعدادیابی، هدایت تحصیلی و مشاوره شغلی
 • نظام ارزشیابی اصیل و عملکردی
 • یکپارچه سازی، عادی سازی و انطباق مدارس (عادی و تیزهوش)
 • آسیب شناسی مدارس و هویت یابی دانش آموزان
 • شادکامی و ارتقاء سلامت روانی در مدارس
 • نظام آموزشی پیش از دبستان و اهمیت آموزش از طریق بازی

برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


نخستین کنفرانس کودکان دارای معلولیت ۲۸ و ۲۹ آذر در تهران

نخستین کنفرانس ملی کودکان دارای معلولیت در ۲۸ و ۲۹ آبان ماه با مشارکت سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور و تعدادی از سازمان های ذیربط در تهران با تاکید بر فراگیر سازی آموزشی و با شعار "کودکان توانایی های متفاوت دارند" برگزار خواهد شد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، نخستین کنفرانس ملی کودکان دارای معلولیت در ۲۸و ۲۹آبان ماه با مشارکت سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور و تعدادی از سازمان‌های ذی‌ربط در تهران با تأکید بر فراگیر سازی آموزشی و با شعار "کودکان توانایی‌های متفاوت دارند" برگزار خواهد شد.
مراسم افتتاحیه این کنفرانس دوروزه با حضور و سخنرانی برتراند بینول معاون مدیر منطقه خاورمیانه و شمال افریقا یونیسف ، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجید قدمی، رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور برگزار خواهد شد.
این کنفرانس دوروزه در چهار محور : "دسترسی عادلانه به خدمات سلامت کودکان دارای معلولیت" و "فراگیر سازی آموزشی برای کودکان و دانش آموزان دارای معلولیت" و "کودکان دارای معلولیت در بستر قوانین" و "مشارکت اجتماعی کودکان دارای معلولیت" با سخنرانی اساتید داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. در نخستین روز کنفرانس ، پانل آموزش با مسئولیت سازمان آموزش و استثنایی کشور برگزار و طی زمان برگزاری پانل آموزش، کریستین فارلین(استاد دانشگاه، محقق و متخصص در زمینه سیاست‌گذاری‌های عادلانه و فراگیر)، موسی شرف‌الدین (متخصص سیاست‌های اجتماعی فراگیر و آموزش فراگیر) و کامبیز پوشنه(استاد دانشگاه) و ابوالفضل سعیدی ( عضو هیئت‌علمی پژوهشکده کودکان استثنایی) به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.
در حاشیه کنفرانس نیز نمایشگاه آثار دانش آموزان مدارس استثنایی در معرض دید شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت


فراخوان چهل و هشتمین جشـنواره بين‌المللي فیلم رشد

سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي وزارت آموزش و پرورش، چهل و هشتمين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي علمي، آموزشي و تربيتي رشد را برگزار مي‌نمايد. به گزارش دبیرخانه مرکزی جشنواره فیلم رشد فراخوان چهل و هشتمین جشـنواره بين‌المللی فیلم رشد، شـانزدهمين جشــنواره فرهنگيان و دانش‌آموزان و چهارمين جشــنواره دانشــجو معلمان فيلم‌ساز اعلام شد. بر اساس فراخوان اعلام شده فیلم‌سازان علاقمند به شرکت در این جشنواره می‌بایست تا تاریخ ۱۳۹۷/۵/۳۰ فرم الکترونیکی فراخوان را از طریق نشانی www.festival.roshd.ir تکمیل نموده و کد رهگیری دریافت نمایند. فیلم‌سازان محترم می‌توانند یک نسخه از فیلم خود را بر روی DVD به همراه کد رهگیری دریافتی، از طریق پست و یا به صورت حضوری به نشانی دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي واقع در : تهران- خيابان ايرانشهر شمالي- ساختمان شماره ۴ وزارت آموزش و پرورش (شهيد سليمي) - پلاک ۲۷۰ ارسال و یا تحویل نمایند. تاریخ برگزاری جشنواره از ۲۵ آبان لغایت ۲ آذرماه ۱۳۹۷ در تهران خواهد بود. لازم به ذکر است کد رهگيري هنگامي به متقاضي اختصاص داده خواهد شد که تمامي اطلاعات خواسته شده به صورت صحيح وارد شده باشد.
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


نمایشگاه هفته تصویرگری

آثار تصویرگری‌های «فرشید مثقالی»، «بهزاد غریب‌پور» و «عاطفه ملکی‌جو» که در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت دومین دوره‌ «نشان آبان» شده بودند در «گالری ممیز» خانه‌ی هنرمندان به نمایش گذاشته شده است.
در میان ۲۵۰ اثر به نمایش در آمده از این سه هنرمند ۴۶ فریم از نسخه اصلی تصویرگری‌های آن‌ها در کتاب‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز قرار دارد.
در این نمایشگاه که با عنوان «ما تصویرگر هستیم» هم‌زمان با جشن پانزدهمین ساگرد تاسیس انجمن تصویرگران برپا شده ۲۰ اثر تصویرگری فرشید مثقالی و ۲۲ اثر از بهزاد غریب‌پور به عنوان پیش‌کسوتان این عرصه و ۴ اثر از عاطفه ملکی‌جو تصویرگر جوان همراه با ۱۲ جلد از نسخه چاپی کتاب‌هایی که تصویرگری کرده‌اند در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.
این آثار از گنجینه‌ی موزه کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به امانت داده شده است.
نمایشگاه هفته تصویرگری از چهارم آبان ۱۳۹۷ آغاز شده و تا ۱۵ آبان در خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه‌مندان است.

برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


اولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش

ولین همایش ملی اقتصاد آموزش و پرورش در 27 و28 بهمن ماه۱۳۹۷ و به همت وزارت‌ آموزش و پرورش، دانشگاه علامه طباطبایی، سازمان برنامه و بودجه کشور و موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی برگزار خواهد شد.
این همایش با هدف مدیرت منابع انسانی و مالی (چالش ها، مسائل و راهکارها) و با تاکید بر تحقق سند تحول بنیادین برگزار می‌شود و پذیرش مقالات در چارچوب تحقق اهداف فوق صورت خواهد گرفت.
محورهای همایش به شرح زیر است:
محور اول: نظام تامین و تخصیص منابع مالی آموزش و پرورش
 • آسیب شناسی سیاست ها و روش های تامین منابع مالی
 • اصل کفایت و تنوع بخشی منابع مالی
 • اصل عدالت و تخصیص منابع مالی
 • روش های توزیع ، تخصیص و مصرف منابع مالی
 • -مدیریت بهینه و اثربخش مالی
 • - مدل شناسی مطلوب بودجه ریزی در آموزش و پرورش
محور دوم: برنامه ریزی منابع انسانی در آموزش و پرورش
 • آسیب شناسی قوانین و مقررات تامین و توزیع منابع انسانی
 • مدیریت یکپارچه و بهینه منابع انسانی
 • نظام رتبه بندی و ارتقای سرمایه انسانی
 • بهسازی و توانمند سازی منابع انسانی
 • برنامه ریزی راهبردی سرمایه انسانی در آموزش و پرورش
 • سرمایه انسانی آموز شو پرورش در برنامه ششم توسعه بر اساس الگوی توازن منطقه ای
گفتنی است مهلت ارسال چکیده مقالات تا اول آذرماه ۱۳۹۷ومهلت ارسال متن کامل مقالات تا 15 دی ماه ۱۳۹۷ خواهد بود.
آدرس دبیرخانه: اتوبان همت- دهکده المپیک- دانشگاه علامه طباطبایی – شماره تماس:48393297
برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی و نمایشگاه عرضه دست‌آورد‌های این حوزه با رویکرد حمایت از تولید ملی با شعار «تمرین زندگی» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی برگزار می‌شود.
چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی و نمایشگاه عرضه دست‌آورد‌های این حوزه با رویکرد حمایت از تولید ملی با شعار «تمرین زندگی» با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی از 26 تا 30 آبان 1397 در تهران در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران برگزار می‌شود.
معرفی سازمان‌ها و نهادهای متولی در حوزه بازی و سرگرمی و برپایی نشست‌های تخصصی با موضوع‌های مرتبط با صنعت اسباب‌بازی و تولید کنندگان از دیگر برنامه‌های این رویداد خواهد بود.
بر همین اساس در این دوره نیز آثار برتر در حوزه تولید اسباب‌بازی در سال ۱۳۹۶ معرفی خواهد شد.
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


فراخوان معرفی تصویرگران جوان ایرانی به کارگاه تصویرگری دوسالانه‌ براتیسلاوا

فراخوان انتخاب و معرفی تصویرگران جوان ایرانی برای شرکت در کارگاه تصویرگری دوسالانه‌ براتیسلاوا از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای کتاب کودک و انجمن تصویرگران ایران منتشر شد.
در فراخوان معرفی تصویرگران جوان ایرانی به براتیسلاوا از تصویرگران با سن کمتر از 30 سال و مسلط به زبان انگلیسی دعوت شده است تا آمادگی خود را برای شرکت در این کارگاه، با ارسال مشخصات و نمونه کارهای تصویرگری خود به بخش کتاب اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری اعلام کنند. انتخاب و معرفی تصویرگران ایرانی برای شرکت در کارگاه تصویرگری دوسالانه‌ براتیسلاوا با نظر مشترک سه سازمان و انجمن تخصصی کودک و نوجوان صورت می‌گیرد و آخرین مهلت برای ارسال آثار و مشخصات علاقه‌مندان 30 آذر 97 تعیین شده است.
پس از بررسی‌های لازم از میان علاقه‌مندان یک یا دو تصویرگر برای اعزام به این کارگاه انتخاب می‌شوند. فراخوان شرکت در کارگاه تصویرگری دوسالانه‌ براتیسلاوا در پایگاه خبری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی www.kanoonnews.ir قابل دسترسی است. کارگاه آموزشی برای تصویرگران کشورهای در حال توسعه از جمله برنامه‌های جنبی نمایشگاه بین‌المللی تصویرگری براتیسلاوا BIB است که هر دو سال یک بار در شهر براتیسلاوا، پایتخت جمهوری اسلواکی، برگزار و در آن آثار تصویرگران کتاب‌های کودکان به نمایش گذاشته می‌شود.
این کارگاه به عنوان بنیان‌گذار آن یعنی «آلبین برونوفسکی» نام‌گذاری شده است و دوره بعدی آن نیز در تاریخ 28مهر تا 3 آبان 1398 در شهر براتیسلاوا برگزار خواهد شد. نمایشگاه براتیسلاوا همگام با اهداف یونسکو، دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY)، کمیسیون‌های ملی و نیز سازمان‌های مرتبط با هنرهای زیبا، هر دو سال یک‌بار امکان رویارویی تصویرگران با یکدیگر و شرایطی را برای ارزیابی آثار و در نتیجه توسعه و پیشرفت این هنر فراهم می‌کند. از وزارت فرهنگ جمهوری اسلواکی، کمیسیون ملی یونسکو در اسلواکی و خانه بین‌المللی هنر برای کودکان Bibiana به عنوان برگزار کنندگان و حمایت‌کنندگان مالی این جشنواره نام برده شده است
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


جشنواره هنری هفته پژوهش با موضوع فرصت‌ها و چالش‌های ملی

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، در هفته پژوهش سال جاری، جشنواره هنری هفته پژوهش با موضوع «فرصت‌ها و چالش‌های ملی» توسط این دبیرخانه برگزار خواهد شد.
شرکت در این جشنواره مختص پژوهشگران، دانشجویان و دانش‌آموزان است که شامل بخش‌های کاریکاتور،‌ عکس، نقاشی، فیلم کوتاه مستند و انیمیشن کوتاه می‌باشد.
تمام شرکت‌کنندگان باید از طریق نشانی اینترنتی www.atf.gov.ir در جشنواره ثبت‌نام و آثار خود را ارسال کنند.
مهلت ارسال آثار نیز تا 30 آبان 1397 است.
نمایشگاهی از آثار منتخب در محل برگزاری نمایشگاه هفته ملی پژوهش و فناوری برگزار و از برندگان تقدیر می‌شود.
به تمام شرکت‌کنندگان گواهی شرکت اعطا خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با 02186085506 داخلی 130، 131 و 136 تماس بگیرید
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده فراخوان اینجا را کلیک کنید.
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


جشنواره بین المللی قصه‌گویی

قصه‌های 90 ثانیه‌ای بخش جدیدی است که به بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزوده شده است تا علاقه‌مندان بتوانند قصه‌ی زندگی خود را تنها در 90 ثانیه‌ روایت کنند.
عنوان و محور اصلی جشنواره در همه بخش‌ها و بخش عمومی (قصه 90 ثانیه‌ای) «قصه زندگی من (زندگی بهتر، غم و شادی)» است.
در عین حال، استفاده از نمادهای فرهنگی و ویژگی‌های بومی و سنتی هر استان در تولید فیلم‌های 90 ثانیه‌ای می‌تواند بر غنای فرهنگی آن بیافزاید.
علاقه‌مندان تا 15 مهر 1397 فرصت دارند تا در سامانه جشنواره قصه‌گویی به نشانی:www.kanoonfest.ir ثبت‌نام و آثار خود را ارسال کنند.براي اطلاعات بيشتر به سامانه فوق مراجعه نماييد.
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


تبیین اهداف مصوب دوره های تحصیلی

نشست علمی «تبیین اهداف مصوب دوره های تحصیلی» روز چهارشنبه 21 شهریورماه 97 در سالن اجتماعات سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي برگزار می شود.
ارائه دهندگان عبارتند از آقایان دکترمهدی نوید ادهم، دکتر محمود امانی طهرانی و سرکارخانم آمنه احمدی
دبیرخانه شورای هماهنگی علمی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، مقدم کلیه عزیزان را در این نشست علمی «تبیین اهداف مصوب دوره های تحصیلی» گرامی داشته و ارج می نهیم.
برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


بیست و یکمین کنفرانس بین‌المللی جامعه شناسی دین

بیست و یکمین کنفرانس بین‌المللی جامعه شناسی دین در روزهای ۱۱ تا ۱۲ ژوئن ۲۰۱۹ در سیدنی- استرالیا برگزار می‌شود.
محور کلی موضوعات کنفرانس شامل دیدگاههای دینی جامعه شناسی کلاسیک: کارل مارکس، امیل دورکیم، ماکس وبر، کارل مارکس و جامعه شناسی دین، ایمل دورکیم و جامعه شناسی دین، ماکس وبر و جامعه شناسی دین، جامعه شناسی دین، تاریخ و روابط، انسان شناسی نمادین و پدیده شناسی، کارکردگرایی، عقلانیت، گونه شناسی گروه‌های مذهبی، سکولاریسم و جهانی شدن می شود.
علاقمندان به موضوعات فوق می‌توانند چکیده آثار خود را به آدرسhttps://waset.org/apply/2019/01/sydney/ICSR?step=2 مراجعه نماييد. مهلت ارسال آثار تا پایان روز ۳۱ اوت ۲۰۱۸ است.
براي اطلاعات بيشتر به وب سايت كنفرانس https://waset.org/conference/2019/01/sydney/ICSR مراجعه نماييد.

برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


دهمین کنفرانس آموزش شیمی ایران

شعار این کنفرانس "تدریس مبتنی بر بافتار، از مدرسه تا دانشگاه” با هدف معرفی این شیوه جدید تدریس در میان دست‌اندرکاران دانش شیمی برگزیده شده است.
در این کنفرانس دوسالانه 14 محور از جمله "آموزش شیمی، محیط زیست و توسعه پایدار"، "نقد و بررسی برنامه­ درسی، سرفصل درس­‌ها و محتوای کتاب‌های درسی شیمی دوره­ متوسطه دوم"، "اخلاق علمی در آموزش و پژوهش شیمی"، "ایجاد پیوند میان آموزش و پژوهش؛ درس پژوهشی و اقدام پژوهشی"، "آسیب‌شناسی فرآیند تدریس شیمی در نظام آموزشی"، "آموزش شیمی در دانشگاه؛ استانداردها و شایستگی‌های حرفه­‌ای استادان و دانش‌آموختگان"، "آموزش شیمی و فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ یادگیری الکترونیکی و آموزش از راه دور"، "آموزش شیمی مبتنی بر آزمایشگاه"، "آموزش شیمی و فناوری آموزشی با تأکید بر وسایل الکترونیکی همراه"، "شیمی و آموزش مهارت‌های زندگی؛ آموزش همگانی شیمی"، "آموزش شیمی و عرصه­‌های نو: شیمی سبز، نانو شیمی و ..."، "آموزش شیمی و صنعت، کارآفرینی و نیازهای علمی صنایع"، "طراحی و اجرای آزمایش‌های کم‌هزینه" و "استانداردهای تألیف کتاب­های درسی" مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.
علاقمندان به تدریس شیمی می‌توانند در این گردهمایی دوسالانه استادان، دبیران، مربیان، مدرسان و دانشجویان شرکت کنند.
اين كنفرانس در تاریخ سوم و چهارم شهریورماه امسال در دانشکده شیمی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.
براي اطلاعات بيشتر به وب سايت كنفرانس http://conf.isc.gov.ir/icec97/fa/ مراجعه نماييد.

برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید


دوازدهمین کنفرانس ملی - هشتمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری

انجمن مدیریت فناوری ایران دوازدهمین کنفرانس ملی و هشتمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری را روزهای 21 و 22 آذرماه ۱۳۹۷ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می کند.
مقالات پذیرفته شده علاوه بر انتشار در کتاب کنفرانس، از مزایای ذیل نیز برخودار خواهند شد:
- نمایه کلیه مقالات کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC).
- انتشار مقالات در ویژه نامه علمی- پژوهشی انجمن.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 41883600 تماس حاصل نموده و یا به سایت دبیرخانه به نشانی www.iramot2018.ir مراجعه نمایند.

برای مشاهده ی پوستر همایش اینجا کلیک نمایید

  صفحات :